+ strona główna      + dodaj do ulubionych    Tatry, Podhale dziś: 2020-07-14 są imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
<?=Kraków?> - noclegi, atrakcje, imprezy.

Szukaj na stronieUżytkowników online:
(1)

Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Kraków

Ogłoszenia Nieruchomości - Mam do wynajęcia


NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
NOVA Centrum Edukacyjne oddział w Krakowie wynajmie sale szkoleniowe mieszczące się w ścisłym centrum Krakowa &#; ul. Królewska , I piętro (niższy budynek Biprostalu). Wieżowiec wyposażony jest w windę, pozbawiony barier architektonicznych &#; co zapewnia wygodę wszystkim użytkującym, w tym osobom niepełnosprawnym. Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking na samochodów. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej &#; &#;Biprostal&#; - znajduje się ok. m od naszej lokalizacji. Odległość do Rynku Głównego km, do lotniska Kraków Balice km. Nasze sale są świeżo po remoncie, klimatyzowane z dostępem do aneksu kuchennego oraz pomieszczeń sanitarnych, dostosowanych również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na Państwa życzenie udostępniamy rzutnik multimedialny, flipchart, markery, system audio, laptop oraz serwis kawowy.
Ogłoszenie opublikowano: 2019-05-09 | ważność :2019-06-08
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:149216
Salsa H.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Oferujemy Państwu piękną i przestronną salę w samym centrum Krakowa z przepięknym widokiem na Stare Miasto. Nasza sala mieści się przy ul. Długiej (Pasaż Wenecki V piętro). Do Państwa dyspozycji jest sala o powierzchni m wyposażona w parkiet, lustra, szatnię, windę, sprzęt muzyczny oraz profesjonalne oświetlenie. Idealna na prowadzenie zajęć sportowych (WF, fitness, taniec) jak i na spotkania, seminaria czy szkolenia. Cena wynajmu sali do uzgodnienia. Możliwość wynajmu sali na godziny bądź cyklicznie w określonym przedziale czasowym.  W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Ogłoszenie opublikowano: 2016-09-02 | ważność :2016-09-30
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:137711
Salsa H.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Oferujemy Państwu piękną i przestronną salę w samym centrum Krakowa z przepięknym widokiem na Stare Miasto. Nasza sala mieści się przy ul. Długiej (Pasaż Wenecki V piętro). Do Państwa dyspozycji jest sala o powierzchni m wyposażona w parkiet, lustra, szatnię, windę, sprzęt muzyczny oraz profesjonalne oświetlenie. Idealna na prowadzenie zajęć sportowych (WF, fitness, taniec) jak i na spotkania, seminaria czy szkolenia. Cena wynajmu sali do uzgodnienia. Możliwość wynajmu sali na godziny bądź cyklicznie w określonym przedziale czasowym. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. e-mail : (email ukryty)
Ogłoszenie opublikowano: 2016-07-18 | ważność :2016-08-16
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:136637
Akademia T.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Oferujemy Państwu piękną i przestronną salę w samym centrum Krakowa z przepięknym widokiem na Stare Miasto. Nasza sala mieści się przy ul. Długiej (Pasaż Wenecki V piętro). Do Państwa dyspozycji jest sala o powierzchni m wyposażona w parkiet, lustra, szatnię, windę, sprzęt muzyczny oraz profesjonalne oświetlenie. Idealna na prowadzenie zajęć sportowych (WF, fitness, taniec) jak i na spotkania, seminaria czy szkolenia. Cena wynajmu sali do uzgodnienia. Możliwość wynajmu sali na godziny bądź cyklicznie w określonym przedziale czasowym. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Ogłoszenie opublikowano: 2016-06-23 | ważność :2016-07-23
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:136088


Polecamy
Korzystanie z serwisu www.krakow.popracy.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

| Karkonosze serwis turystyczny |

Serwisy turystyczne popracy.pl
Copyright © 2004 - 2020 Tenet