+ strona główna      + dodaj do ulubionych    Tatry, Podhale dziś: 2020-07-09 są imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
<?=Kraków?> - noclegi, atrakcje, imprezy.

Szukaj na stronieUżytkowników online:
(1)

Ogłoszenia

Ogłoszenia, oferty zapytania użytkowników - Kraków

Ogłoszenia Usługi - Kursy szkolenia


WWSB
Tel.: 690890760 , Email: wwsb@op.pl
Chcesz zdobyć solidne wykształcenie? Interesuje Cię problematyka bezpieczeństwa? Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie? Zamierzasz związać swoją karierę zawodową z sektorem bezpieczeństwa? Jeżeli tak, ta oferta jest dla Ciebie! Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia licencjackie i magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe. To stosunkowo nowy kierunek studiów, który zdążył już zyskać dużą popularnością wśród absolwentów szkół średnich oraz wśród osób pracujących, które chcą kontynuować swoją edukację. Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe mają na celu odpowiednie przygotowanie kadr zdolnych sprostać wyzwaniom związanym z zagrożeniami współczesnego świata. Kierunek bezpieczeństwo narodowe cieszy się tak dużym powodzeniem ze względu na rosnące wśród młodych ludzi zainteresowanie problematyką bezpieczeństwa oraz chęć wzięcia czynnego udziału w działaniach zmierzających do zapewnienia bezpieczeństwa w obliczu zagrożeń lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Studia zapewniają wiedzę teoretyczną w zakresie bezpieczeństwa i umiejętności praktycznego działania w sytuacjach kryzysowych. Na rynku brak wykwalifikowanych specjalistów ds. bezpieczeństwa, dlatego też absolwenci studiów na kierunku bezpieczeństwo narodowe nie powinni mieć problemów ze znalezieniem pracy. Mają możliwość zatrudnienia we wszelkich podmiotach związanych z działaniami na rzecz bezpieczeństwa, m.in. w służbach mundurowych, administracji publicznej i przedsiębiorstwach prywatnych. W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się również studia licencjackie na kierunkach zarządzanie oraz logistyka, a także studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA). Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji: Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu ul. Smulikowskiego 6/8 00-389 Warszawa tel.: +48 690 890 760 e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl https://wwsb.edu.pl Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!
Ogłoszenie opublikowano: 2020-06-30 | ważność :2021-06-29
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:154805 | Ogłoszenie ważne przez : 355 dni
startangielskiPL
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
lekcji języka angielskiego na https://startangielski.pl dni po godziny plus weekendy po godziny. Za miesiące nie poznasz samego siebie. Darmowa rejestracja. Chcesz czytać, pisać, mówić i rozumieć język angielski? Czy możesz poświęcić jeden dzień? Jedną sobotę lub niedzielę? Nie tylko biernie oglądać, ale aktywy udział z zeszytem i z długopisem. Jeżeli godzin bezpłatnych lekcji Cię nie przekona tzn. że Nasz Kurs albo język angielski nie jest dla Ciebie. Stabilność każdej budowli zależy od solidnych fundamentów. Fundamentem języka angielskiego jest alfabet i jego dźwięki. Od niego zależy efektywność dalszej logicznej nauki. Jeden semestr, drugi, trzeci .....piąty .....ósmy i nadal nic. Mija rok, dwa, trzy .... stracony czas, wydane pieniądze i brak konkretnych rezultatów.
Ogłoszenie opublikowano: 2019-06-12 | ważność :2020-06-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:149813
NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
NOVA Centrum Edukacyjne w Krakowie zaprasza osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy do wzięcia udziału w naszych kursach oraz szkoleniach. Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i podnieść kompetencje zawodowe? Szukasz czegoś darmowego? Skieruj się do Urzędu Pracy, w którym jesteś zarejestrowany. Dopytaj o szczegóły swojego doradcę zawodowego, uzupełnij odpowiedni wniosek i jako instytucję szkoleniową podaj NOVA Placówka Kształcenia Ustawicznego. Nasz nr w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych to: .//. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przez Urząd Pracy kurs/szkolenie zostanie przez urząd opłacone w całości. Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na stronie www oraz uzupełnij formularz zgłoszeniowy online. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy wszystkie szczegóły! Realizujemy projekty, które mogą być dofinansowane przez Urząd Pracy osobom bezrobotnym w każdym wieku.
Ogłoszenie opublikowano: 2019-03-15 | ważność :2019-04-13
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:148434
NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zapraszamy do NOVA Policealna Szkoła Zawodowa w Krakowie na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych! Uwielbiasz dostawać bukiety kwiatów? A może wolisz zrobić je samodzielnie i obdarowywać nimi innych? Zrób ze swojej pasji zawód i wykonuj to co kochasz! CZAS WYRUSZYĆ DO SZKOŁY! REKRUTACJA NA SEMESTR WIOSENNY WYSTARTOWAŁA Wpisowe zł! Czesne zł! Więcej informacji o kierunku znajdziesz na stronie: http://www.nova.edu.pl/oferta/dwuletnia_szkola_policealna/florysta_z_aranzacja_ceremonii_slubnych Dostępny jest również zapis online. W razie wątpliwości czekamy na Ciebie codziennie w naszym sekretariacie ul. Szewska , I piętro, - Kraków lub pod numerem telefonu: , .
Ogłoszenie opublikowano: 2019-01-25 | ważność :2019-02-24
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:147851
NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Masz - lat i potrzebujesz zniżek na przejazdy komunikacją miejską? Wolne weekendy spędzasz w domu bo bilety do kina lub teatru są za drogie? NOVA CENTRUM EDUKACYJNE ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dzięki naszej szkole uzyskasz wiedzę, zdobędziesz nowe kwalifikacje oraz szanse na dobrze płatną prace! Dodatkowo jako policealna szkoła zawodowa zapewniamy legitymację szkolną, dzięki której będziesz mógł/mogła korzystać ze wszystkich zniżek dla uczniów! NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! O ZAPISIE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. W swojej bogatej ofercie edukacyjnej posiadamy m.in. następujące kierunki: Technik administracji, Technik usług kosmetycznych, Technik informatyk, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją i wiele innych.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-10-11 | ważność :2018-11-10
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:146586
NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
NOWOŚĆ! Zapraszamy do NOVA Policealna Szkoła Zawodowa w Krakowie na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych! Uwielbiasz dostawać bukiety kwiatów? A może wolisz zrobić je samodzielnie i obdarowywać nimi innych? Zrób ze swojej pasji zawód i wykonuj to co kochasz! Wpisowe zł! Czesne zł! Więcej informacji o kierunku znajdziesz na stronie: http://www.nova.edu.pl/oferta/dwuletnia_szkola_policealna/florysta_z_aranzacja_ceremonii_slubnych Dostępny jest również zapis online. W razie wątpliwości czekamy na Ciebie codziennie w naszym sekretariacie ul. Szewska , I piętro, - Kraków lub pod numerem telefonu: , .
Ogłoszenie opublikowano: 2018-07-30 | ważność :2018-08-22
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145853
NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zapraszamy do Szkoły Policealnej NOVA Centrum Edukacyjne na Kierunek Filolog języka nowożytnego (angielski). Znajomość języka obcego, zwłaszcza angielskiego jest teraz podstawą przy szukaniu pracy, czy porozumiewaniu się z ludźmi z innych państw. Jeżeli już znasz ten język, to świetnie! Ale pamiętaj, że zawsze możesz nauczyć się więcej. U nas zdobędziesz wiedzę z historii, literatury angielskiej, podszkolisz swoją gramatykę i w praktyce wykorzystasz zdobytą wiedzę poprzez rozmowy w tym języku. Więcej informacji o kierunku znajdziesz na stronie: https://www.nova.edu.pl/oferta/roczna_szkola_policealna/filolog_jezyka_nowozytnego_j_angielski Dostępny jest również zapis online. W razie wątpliwości czekamy na Ciebie codziennie w naszym sekretariacie ul. Szewska , I piętro, - Kraków lub pod numerem telefonu : ,
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-30 | ważność :2018-06-28
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145262
NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Zapraszamy do NOVA CENTRUM EDUKACYJNE na kierunek Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych. Myślisz o zdobyciu wykształcenia średniego lub chcesz kontynuować naukę na wyższych szczeblach? Zapisz się do naszego liceum dla dorosłych i dopasuj szkołę do swoich dotychczasowych obowiązków, przy okazji zdobywając nowe wykształcenie. Więcej informacji o kierunku znajdziesz na stronie: https://www.nova.edu.pl/oferta/liceum_dla_doroslych/liceum_ogolnoksztalcace Dostępny jest również zapis online. W razie wątpliwości czekamy na Ciebie codziennie w naszym sekretariacie ul. Szewska , I piętro, - Kraków lub pod numerem telefonu : ,
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-30 | ważność :2018-06-28
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145261
NOVA C.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
***NOWOŚĆ*** Zapraszamy do NOVA Policealna Szkoła Zawodowa na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych! Wpisowe już za zł! Czesne zł! Uwielbiasz dostawać bukiety kwiatów? A może wolisz zrobić je samodzielnie i obdarowywać nimi innych? Zrób ze swojej pasji zawód i wykonuj to co kochasz! Więcej informacji o kierunku znajdziesz na stronie: http://www.nova.edu.pl/oferta/dwuletnia_szkola_policealna/florysta_z_aranzacja_ceremonii_slubnych Dostępny jest również zapis online. W razie wątpliwości czekamy na Ciebie codziennie w naszym sekretariacie ul. Szewska , I piętro, - Kraków lub pod numerem telefonu : , .
Ogłoszenie opublikowano: 2018-05-30 | ważność :2018-06-28
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:145260
Justyna O.
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Startuje rekrutacja do drugiej edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska! #StartUP Małopolska to program akceleracji organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, którego celem jest wzmocnienie kluczowych kompetencji niezbędnych do efektywnego rozwoju biznesu wśród małopolskich startupów. Na przedsiębiorców czekają specjalistyczne szkolenia oraz mentoring z najlepszymi ekspertami zarówno z Polski, jak i zagranicy. Unikatowa formuła projektu pozwala na dostosowanie programu szkoleniowego i mentoringowego do potrzeb startupów. Po dwóch wstępnych warsztatach, podczas których analizowany jest m.in. model biznesowy danej firmy, to sami przedsiębiorcy wybierają, jakie szkolenia i sesje z mentorami zostaną zrealizowane. W poprzedniej edycji, zrealizowanej jesienią r., wzięło udział łącznie startupów, które uczestniczyły w szkoleniach z różnych dziedzin biznesu m.in. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta czy pitchingu, prowadzonych przez doświadczonych i uznanych trenerów, m.in. Piotra Buckiego, Jakuba Cyrana czy Monikę Czaplicką. W programie #StartUP Małopolska mogą wziąć udział firmy, które: &#; działają na rynku krócej niż miesiące, &#; zaliczane są do sektora MŚP, &#; prowadzą działalność na terenie województwa małopolskiego, &#; chcą się rozwijać i mają energię do pracy. Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://startup.malopolska.pl/. Rekrutacja do drugiej edycji #StartUP Małopolska trwa do marca br. Program #StartUP Małopolska realizuje na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Startup Academy - organizacja wspierająca osoby, które chcą wystartować i rozwinąć własny biznes. Program jest realizowany w ramach projektu "Przedsiębiorcza Małopolska - rozwój przedsiębiorczości technologicznej w regionie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata -. http://startup.malopolska.pl/
Ogłoszenie opublikowano: 2018-03-09 | ważność :2018-04-07
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:144457
biuro4
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Fundacja Niepodległości rozpoczyna realizację projektu szkoleniowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego: &#;Człowiek &#; najlepsza inwestycja&#; - zasady tworzenia prawa i techniki legislacyjne z zakresu prawa gospodarczego i prawa pracy. Aktualnie poszukujemy osób chętnych do udziału w CYKLU BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ o tematyce: ZASADY TWORZENIE PRAWA I TECHNIKI LEGISLACYJNEJ Z ZAKRESU PRAWA GOSPODARCZEGO I PRAWA PRACY Zajęcia odbywać się będą w trybie weekendowym: godziny czyli spotkań po godzin Organizatorzy zapewniają catering (obiad + napój) oraz przerwy kawowe. Grupy szkoleniowe będą liczyć osób. Szkolenia będą prowadzone w formie wykładów jak oraz zajęć praktycznych i kończą się zewnętrznym egzaminem certyfikującym. ZAKRES TEMATYCZNY SZKOLEŃ: I. Podstawowy: (h) - poszukiwanie informacji i prowadzenie kwerendy internetowej - akt wewnętrzny (AW) w konstytucyjnym systemie źródeł prawa - czynności prawne dokonywane w drodze AW - forma AW - podstawa prawna do stanowienia AW - zakres stosowania zasad techniki prawodawczej - ogłaszanie AW - zmiana lub uchylenie AW II. Rozszerzony: (h) . Prawo gospodarcze - spółki osobowe a spółki kapitałowe - zasady i cele zakładania spółek - kapitał zakładowy - zasady reprezentacji spółek - organy spółek - zasady odpowiedzialności poszczególnych rodzajów spółek - umowa spółki, akt założycielki, statut - KRS . Prawo pracy - poprawne zatrudnianie pracowników - zasady ustalania i wypłacania wynagrodzenia oraz ewidencjonowania godzin pracy wobec osób fizycznych wykonujących pracę na podstawie określonych umów prawa cywilnego - zasady wypowiadania umów o pracę - zasady kontroli PIP - zasady wydawania świadectw pracy - urlop pracownika Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach proszone są o kontakt z nami drogą mailową celem zapisania na listę szkoleniową oraz przekazania pozostałych informacji: (email ukryty) Zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniach i pozostajemy do Twojej dyspozycji &#; *** Szkolenia kierowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych (NGO)* chcących podnieść kompetencje w zakresie niezbędnym do prawidłowego udziału w procesie stanowienia prawa, w szczególności z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa pracy. * przez przedstawicieli NGO rozumie się : - członków - osoby zatrudnione na umowę o pracę/ umowy cywilno-prawne - wolontariuszy pracujących w NGO zamieszkujących na terenie całego kraju. *** Terminy szkoleń oraz miejsce (na terenie Krakowa) zostaną podane osobom zainteresowanym w terminie późniejszym - jest to uzależnione od ilości osób, które zdeklarują swoje uczestnictwo w szkoleniach. *** Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na podstawie umowy z Instytucją Pośredniczącą (IP) &#; Skarbem Państwa &#; Szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Szkolenia realizowane są w ramach Programu Operacyjnego: Wiedza Edukacja Rozwój. Oś priorytetowa: II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji. Działanie: . Usprawnienie procesu stanowienia prawa.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-01-19 | ważność :2018-02-18
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143830
Koal
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma Koal zaprasza na kurs który przygotuje Państwa do egzaminu państwowego w celu otrzymania certyfikatu kompetencji niezbędnego do uzyskania : licencji transportowej w krajowym i międzynarodowym transporcie rzeczy jak i licencji spedycyjnej. Informujemy, że dnia - marzec r. odbędzie się kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w Rzeszowie. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce pod względem zdawalności . Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) . Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu. Szkolimy typowo pod egzamin i zapewniamy % zdawalność. Więcej informacji możecie państwo uzyskać na naszej stronie internetowej : www.koal.com.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu --. Pozdrawiam firma Koal.
Ogłoszenie opublikowano: 2018-01-03 | ważność :2018-07-02
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143639
Koal
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Informujemy, żew dniach od -- do -- odbędzie się kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w Katowicach Przygotowaliśmy tysiące osób do egzaminu od r. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce pod względem zdawalności Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu na certyfikat kompetencji zawodowych. Osoby które nigdy nie miały do czynienia z transportem-mile widziane. Szkolimy typowo pod egzamin i zapewniamy % zdawalność. Więcej informacji możecie państwo uzyskać na naszej stronie internetowej: www.koal.com.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu --.
Ogłoszenie opublikowano: 2017-12-08 | ważność :2018-06-06
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:143424
Koal
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
Firma Koal zaprasza na kurs który przygotuje Państwa do egzaminu państwowego w celu otrzymania certyfikatu kompetencji niezbędnego do uzyskania : licencji transportowej w krajowym i międzynarodowym transporcie rzeczy jak i licencji spedycyjnej. Informujemy, że dnia - grudzień odbędzie się kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w Rzeszowie. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce pod względem zdawalności. Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu. Szkolimy typowo pod egzamin i zapewniamy % zdawalność. Więcej informacji możecie państwo uzyskać na naszej stronie internetowej www.koal.com.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu --. www.koal.com.pl - licencja transportowa kurs , licencja spedycyjna , dokumenty do licencji transportowej , certyfikat kompetencji zawodowych
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-16 | ważność :2018-04-12
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142887
Koal
Tel.: ogłoszenie straciło ważność , Email: ogłoszenie straciło ważność
KURS NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W KATOWICACH www.koal.com.pl Informujemy że dnia -.. odbędzie się kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w Katowicach. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce pod względem zdawalności Kurs w naszej firmie trwa cztery dni (od piątku do poniedziałku) . Zapewniamy wszelkie pomoce oraz materiały dydaktyczne bezpłatnie podczas kursu. Szkolimy typowo pod egzamin i zapewniamy % zdawalność. Więcej informacji możecie państwo uzyskać na naszej stronie internetowej: www.koal.com.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu --. Pozdrawiam firma Koal. licencja transportowa kurs Katowice, licencja spedycyjna Katowice, dokumenty do licencji transportowej Katowice, certyfikat kompetencji zawodowych Katowice
Ogłoszenie opublikowano: 2017-10-13 | ważność :2018-01-11
Prośba o usunięcie prosimy kierować na adres: bok@dodajobiekt.pl, identyfikator ogłoszenia:142874

 następna  »»   z 4
znaleziono 55 obiektów odpowiadającym zapytaniu


Polecamy
Korzystanie z serwisu www.krakow.popracy.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

| Karkonosze serwis turystyczny |

Serwisy turystyczne popracy.pl
Copyright © 2004 - 2020 Tenet